Strieborný náhrdelník luxusný s pravým minerálnym kameňom tmavo modrý 12083.3 sapphire
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Strieborný náhrdelník dekorovaný minerálnym kameňom a čírymi zirkónmi. viac
Kód produktu: 12103 EAN: 8590962121032 Ceny dopravy
Luxusný náhrdelník s pravým modrým zafírom podčiarkne pôvab každej elegantnej dámy.
Náhrdelník 12083.3 má vsadený oválny pravý zafír a pre väčší ligot je zdobený bielymi zirkónmi a vyrobený z kvalitného striebra rýdzosti 925/1000. Striebro obsahuje vrstvu ródia, ktorá ho chráni proti sčerneniu, žltnutiu i poškriabaniu. Do šperku nie je pridaný nikel, a tak ho bez obáv môžu nosiť aj alergici.
Náhrdelník Vám pripravíme do krabičky.
SAFÍR
Kameň je symbolom elegancie. Chráni pred precitlivenosťou. Prejasňuje myseľ. Je kameňom múdrosti a vernosti.
Využitie: Odstraňuje zbytočné obavy a pochybnosti. Pomáha sa koncentrovať, brzdia neprimerané reakcie.
Znamenie: Býk, Kozorožec, Panna, Strelec, Váhy, Vodnár
Vlastnosti: Vylepšuje komunikačné schopnosti a motiváciu. Prebúdza vnútornú silu a duchovnú čistotu.
Liečivé účinky: Pomáha pri bolestiach hlavy, blokáciách v oblasti hrdla a chrbta. Posilňuje žlčník a vylepšuje pleť. Podporuje pokojný spánok a detoxikuje organizmus.
Farba: Sýto modrá
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón, Minerálny kameň |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Zirkón, Minerálny kameň |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 5 x 7 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 3 |
| Znamenie zverokruhu | Býk, Kozorožec, Panna, Strelec, Váhy, Vodnár |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborné náušnice s pravými minerálnymi kameňmi…

Strieborné náušnice luxusné s pravými minerálnymi…

Strieborné náušnice kôstky s pravými minerálnymi…

Náramok s minerálnymi kameňmi dumortierit 43058.3
Príslušenstvo 9

Náušnice modré so Swarovski Elements Dotty Studs K108…

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 8…

Náušnice so Swarovski Elements bodka Light Sapphire 5…

Náušnice so Swarovski Elements bodka Sapphire 5 mm

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…

Náhrdelník so Swarovski Elements gulička Sapphire

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements s tromi…

Náramok modrý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47SA…




















