Strieborné náušnice visiace so zirkónom v bielej farbe 11202.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Originálne okrúhle náušnice dekorované zirkónmi čírej farby. viac
Kód produktu: 2266 EAN: 8590962112313 Ceny dopravy

Ak máte rada decentné a jednoduché šperky, tieto strieborné okrúhle náušnice so zirkónmi sú presne pre Vás!
Náušnice obsahujú číre zirkóny, každá z nich je vysadená celkom 19 drobnými trblietavými zirkónmi a jedným veľkým okrúhlym zirkónom uprostred. Zirkón býva označovaný ako ''syntetický diamant", pretože má podobné vlastnosti. Je vytvorený chemickým procesom s účelom dať tomuto kameňu skutočnú farbu, vysoký jas a tvrdosť.
Tento úchvatný módny doplnok má praktické zapínanie na klapku. Keďže šperk neobsahuje nikel, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Šperk je rhodiovaný, vďaka čomu má pevný a jasný povrch, oveľa väčšiu odolnosť, vyšší lesk a dlhšiu životnosť.
Elegantný šperk vhodný do spoločnosti.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Priemer | 7 mm |
| Rozmer náušnice | 15 x 7 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1,6 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 11

Strieborný náramok so zirkónmi infinity 13009.1

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Krystal

Strieborný náramok so zirkónmi srdiečko 13017.1

Strieborný prsteň biely so Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník so zirkónom biely okrúhly 12011.1

Strieborný náramok so zirkónmi 13013.1

Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12014…

Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12025…

Prsteň číry so Swarovski Elements nekonečno Krystal

Prsteň číry so Swarovski Elements Mašlička Krystal
Príslušenstvo 7

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biely 35031.1…

Prsteň číry sa Swarovski Elements Radiance PFMP2C…

Prsteň so Swarovski Elements šikmé srdce Kryštál

Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12042…
















