Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements číra kvapka Dainty Drop KW610616C Kryštál
Strieborné náušnice zdobené čírymi kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky. viac
Kód produktu: KW610616C Ceny dopravy















Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky sú dokonalým doplnkom pre každú príležitosť. Tieto náušnice majú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú kvalitu.
Každá náušnica je vyrobená zo striebra o rýdzosti 925/1000 s povrchovou úpravou ródiom a zdobia ju kryštály Swarovski Elements v tvare kvapky.
Tieto úchvatné náušnice budú tvoriť spolu s náhrdelníkom dokonalý harmonický celok.
Strieborné náušnice sú vhodné pre každú ženu, ktorá sa rada obklopuje krásnymi a elegantnými doplnkami. Sú vhodné na každodenné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti, ako sú svadby, plesy a večierky.
Ak hľadáte náušnice, ktoré sú jedinečné, elegantné a kvalitné, potom sú strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky tým pravým výberom pre Vás.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 25 mm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 16 mm |
| Rozmer náušnice | 25 x 10 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 10

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements číra…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements číra…

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biely 3206…

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Kvapka Krystal

Náušnice číre so Swarovski Elements Kvapka Krystal

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi biela…

Strieborný prívesok s kryštálom Swarovski biela slza 3…

Strieborný náhrdelník s čírym zirkónom 12052.1 Kryštál

Strieborný prsteň so zirkónmi anjel a srdce Kryštál
Príslušenstvo 12

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 113…

Strieborný prsteň so zirkónmi Krystal

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 112…

Strieborný prsteň s tromi zirkónmi Krystal

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 112…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborný náhrdelník s krištáľmi Preciosa biely 32026…

Strieborný náhrdelník s krištáľmi Preciosa biely…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela kvapka 111…

Náušnice číre so Swarovski Elements Kvapka Krystal

Náhrdelník so Swarovski Elements kvapka kryštál AB






