Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements číra kvapka Barocco KCD432010C Kryštál
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné dámske náušnice s kryštálmi Swarovski Elements tvaru kvapky v čírej farbe. viac
Kód produktu: vs-KCD432010C Ceny dopravy








Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky sú dokonalým doplnkom pre každú príležitosť. Tieto náušnice majú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú kvalitu.
Každá náušnica je vyrobená zo striebra o rýdzosti 925/1000 s povrchovou úpravou ródiom a zdobia ju kryštály Swarovski Elements v tvare kvapky.
Náušnice majú praktické a ľahké zapínanie na puzetu.
Tieto úchvatné náušnice budú tvoriť spolu s náhrdelníkom dokonalý harmonický celok.
Strieborné náušnice sú vhodné pre každú ženu, ktorá sa rada obklopuje krásnymi a elegantnými doplnkami. Sú vhodné na každodenné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti, ako sú svadby, plesy a večierky.
Ak hľadáte náušnice, ktoré sú jedinečné, elegantné a kvalitné, potom sú strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky tým pravým výberom pre Vás.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 18 mm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 8 mm |
| Rozmer náušnice | 8 x 18 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 19

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements číra…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Kvapka Krystal

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biely 3206…

Strieborný prívesok s kryštálom Swarovski biela slza 3…

Strieborný prsteň so zirkónmi Krystal

Náramok číry so Swarovski Elements Serenity BMIX2201C…

Náramok so Swarovski Elements Krystal

Strieborný náhrdelník s čírym zirkónom 12052.1 Kryštál

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Cuori N280862C…

Strieborný náramok retiazka s jedným zirkónom 13025.1…

Strieborný náhrdelník s krištáľmi Preciosa biely…

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa biele okrúhle …

Strieborný prsteň s tromi zirkónmi Krystal

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements modrá…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements číra…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements menivá…

Strieborný prívesok slza so zirkónmi 14007.1
Príslušenstvo 17

Strieborné náušnice kôstky so zirkónom biele okrúhle 1…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 112…

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi biela…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela kvapka 111…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 113…

Náušnice číre so Swarovski Elements Kvapka Krystal

Prívesok bižutéria s krištáľom Preciosa biely okrúhly …

Strieborný náhrdelník s krištáľmi Preciosa biely 32026…

Náušnice číre so Swarovski Elements Sweetheart KWM2808…

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements…

Strieborný prívesok s krištáľom Preciosa biely okrúhly…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 112…

Strieborné náušnice s krištáľmi Preciosa biele 31222.1…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Strieborný prívesok so Swarovski kryštálmi biela vlnka…










