Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka a prívesok ružové okrúhle 39140.3 Light Rose
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
35 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemná súprava Rivoli s kryštálmi Swarovski Elements svetlo ružovej farby. viac
Kód produktu: 513 EAN: 8590962393231 Ceny dopravy
Farebné varianty






Unikátnu súpravu tvoria náušnice a prívesok z porhodiovaného striebra, ktoré sú zdobené komponentmi Swarovski Elements.
Náušnice majú zapínanie na klapky, čím zaistia pohodlie pri zapínaní.
Súprava nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Je vhodná na bežné nosenie aj pre zvláštne príležitosti.
Táto luxusná súprava dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Súčasťou súpravy je aj retiazka.
Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka a prívesok modré okrúhle 39140.3 Blue Zircon
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer náušnice | 18 x 9 mm |
| Rozmer prívesku | 17 x 9 mm |
| Hmotnosť | 4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Rose 8 mm
Kód: vs-11539436 Rose
Skladom
61,10 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.11 light rose XX
Skladom
41 €
61,50 €

Prsteň svetlo ružový Rivoli so Swarovski Elements…
Kód: vs-47112212 Light Rose
Skladom
18 €

Náušnice so Swarovski Elements ružová kocka Light Rose…
Kód: vs-713865 Light Rose
Skladom
22,50 €

Náušnice so Swarovski Elements diskoštvorec Light Rose…
Kód: vs-793903 Light rose
Skladom
17,60 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski ružová…
Kód: 91108
Skladom
24,50 €
-21%
Výpredaj

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 39508
Skladom
54,50 €
69,30 €












Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




