Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok AB efekt kocka 39111.2 AB
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantná súprava s dúhovými kryštálmi Swarovski Elements v tvare kocky. viac
Kód produktu: 245 EAN: 8590962391756 Ceny dopravy
Pri uplatnení kódu v košíku získate 15% zľavu na tento produkt. Akcia platí do 10.5.2026.
Možno máte vo svojej šperkovničke veľa okrúhlych náušníc, ale prečo ich nedoplniť šperkami v tvare kocky?
Súprava obsahuje visiace náušnice a prívesok v rovnakom dizajne. Šperky sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré prešlo povrchovou úpravou ródiom. Ródium chráni šperk proti sčernaniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Prívesok aj náušnice sú zdobené bielymi Swarovski kryštálmi v tvare kocky. Náušnice majú zapínanie na klapku. Keďže šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu, môžu ich bez obáv nosiť aj alergici.
Súčasťou súpravy nie je retiazka, ale aj tú si môžete zakúpiť na našom e-shope.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Rozmer náušnice | 22 x 8 mm |
| Rozmer prívesku | 17 x 8 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 5

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm

Prsteň so Swarovski Elements Cube P48416P AB 6 mm

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm
Príslušenstvo 3

Náušnice so Swarovski Elements bodka AB 5 mm

Súprava so Swarovski Elements čerešničky Krystal AB











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




