Perlová súprava so šedou riečnou perlou 29081.3 grey
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantná strieborná súprava dekorovaná pravými riečnymi perlami v šedej farbe. viac
Kód produktu: 29089 EAN: 8590962290899 Ceny dopravy


Vyberáte šperk pre výnimočnú udalosť? Vyskúšajte elegantné šperky s nádychom luxusu z perlovej súpravy 29081.3
Súprava z riečnych perál obsahuje slušivé náušnice a perlový prívesok na striebornej retiazke. Sladkovodné perly, ktorými sú šperky zdobené, majú veľmi vysoký lesk, pretože spadajú do kategórie kvality AA. Šperky sú vyrobené zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Súpravu sa nemusia báť zaobstarať ani alergici, pretože šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu. Náušnice zapnete na klapku, ktorá ich spoľahlivo ochráni proti nechcenej strate.
Výrobok je opatrený pečatou kvality, ktorá dokazuje, že sú šperky poctivo ručne vyrobené v Jablonci nad Nisou. K súprave je priložený aj certifikát pravosti, ktorý dokazuje pravosť použitých perál.
Perlovú súpravu vám dodáme v krabičke a darčekovej taštičke.
| Typ produktu | Súpravy |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 18 mm |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 7,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 6

Perlový náramok šedý s krištáľmi Preciosa 33115.3 Grey

Náramok šedý s krištáľmi Preciosa 33062.3 Grey

Perlový náramok šedý s krištáľmi Preciosa trojitý 3306…

Perlový náramok z pravých riečnych perál šedý 23010.3…

Prsteň šedá perla so Swarovski Elements 35022.3 Grey 1…

Perlový náramok z riečnych perál so zapínaním z…
Príslušenstvo 9

Náramok so Swarovski Elements kryštály šedý…

Náramok so Swarovski Elements kryštály šedý Daisy B230…

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski šedá 78007.3 Silver

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato so šedou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky biele zlato so šedou…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato so šedou…

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa sivé okrúhle 5…

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa sivé okrúhle 5…








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




