Náušnice so Swarovski Elements 31155.1 Biela
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Perlové náušnice s guličkami vysadenými krištáľmi so Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 31254 EAN: 8590962312546 Ceny dopravy
Farebné varianty


Nádherné jemné náušnice sú zdobené Swarovski Elements exkluzívnymi kryštálmi v tvare guličky o veľkosti 11 mm, ktoré sú zasadené do rhodiovaného striebra.
Náušnice Swarovski Elements nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Tento krásny šperk dodá Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné pre všetky dievčatá aj ženy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 40 mm |
| Priemer perly | 10 mm |
| Hmotnosť | 0,9 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Perlový náhrdelník s krištáľmi Preciosa 32011.1 Biela
Kód: 6210
Skladom
57,40 €

Strieborný prsteň s krištáľmi Preciosa a bielou perlou…
Kód: 35021.1 Bílá
Skladom
59 €

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Kód: 35022.1
Skladom
53,20 €

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely
Kód: 534
Skladom
29,50 €

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely
Kód: 33110
Skladom
27 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 6786
Do 2 dní
9,80 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…
Kód: 49
Do 2 dní
32,70 €

Náušnice so Swarovski Elements 31150.1 biela perla
Kód: 532
Do 2 dní
32,70 €

Náramok perlový 33017.1 Biela
Kód: 535
Skladom
15,50 €

Náušnice perly s krištáľmi Preciosa 31178.1 Biela
Kód: 6782
Skladom
64,80 €

Strieborné náušnice krúžky s bielymi riečnymi perlami…
Kód: 21108
Do 2 dní
60,60 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 21109
Do 2 dní
56,50 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 21110
Do 2 dní
54,10 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




