Náhrdelník so Swarovski Elements mačka Krystal
Krásny náhrdelník s príveskom v tvare mačičky je vysadený malými čírymi a čiernymi krištáľmi Swarovski Elements Krystal. viac
Kód produktu: vs-11300736 Ceny dopravy
Celý šperk náhrdelník mačka je pokovovaný tenkou vrstvou veľmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odoláva oxidácii a nečierna. Súčasťou náhrdelníka je aj pevná retiazka z porhodiovaného kovu.
Očarte okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom v tvare sediacej mačky, ktorý zaručene upúta pozornosť Vášho okolia.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka prívesku | 29 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer prívesku | 15 x 23 mm |
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biela…
Kód: 1781
Do 2 dní
26,70 €

Náušnice biele so Swarovski Elements bodka Krystal 5 mm
Kód: vs-723853cr Krystal
Skladom
10,20 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,30 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladom
16,40 €

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements Jet 8 mm
Kód: vs-793853Jet
Skladom
13,10 €

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Mačka Krystal
Kód: vs-92300359cr
Skladom
65,80 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Mačka Kryštál
Kód: vs-92400413cr
Skladom
41,10 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Náhrdelník so Swarovski Elements mačka Krystal
Kód: vs-11300191cr Krystal
Skladom
41,10 €

Náhrdelník Anjelik so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61300452cr
Skladom
37 €

Náhrdelník Anjel so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-11300859cr
Skladom
37 €

Náhrdelník so Swarovski Elements vážka Krystal
Kód: vs-27104001 Krystal
Skladom
53,90 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-61300178cr
Skladom
61,70 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-11300181cr
Skladom
45,20 €





