Náhrdelník číry so Swarovski Elements Sweetheart NM28086C Kryštál
Strieborný náhrdelník zdobený čírym kryštálom Swarovski Elements v tvare srdiečka. viac
Kód produktu: vs-NM28086C Ceny dopravy



Pôsobivý strieborný náhrdelník Sweetheart s príveskom v tvare srdca vykladaný čírym kryštálom Swarovski Elements.
Náhrdelník Swarovski Elements Sweetheart zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom v tvare srdiečka s kryštálmi Swarovski.
S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Tento elegatný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá, tak aj staršie dámy.
Tento náhrdelník je dostupný v dvoch veľkostiach S a L podľa dĺžky retiazky.
Veľkosť S: dĺžka retiazky 32 cm + 5 cm (táto veľkosť je vhodná skôr pre mladšie dievčatá)
Veľkosť L: dĺžka retiazky 38 cm + 5 cm
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 32 cm + 5 cm, 38 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 6 x 6 mm |
| Rozmer prívesku | 15 x 12 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 20

Náušnice číre so Swarovski Elements Sweetheart KWM2808…

Náušnice číre so Swarovski Elements Heart K2808C…

Náušnice číre so Swarovski Elements Bliss KWCMIX2808C…

Náušnice číre so Swarovski Elements Amour KCC28086C…

Náramok so Swarovski Elements Mix-up BMB21010

Náramok číry sa Swarovski Elements Soul BS280810C…

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko 51050.1…

Náušnice číre so Swarovski Elements srdce Krystal

Náušnice so Swarovski Elements biele srdiečko Krystal

Prsteň číry so Swarovski Elements Srdce Krystal

Náušnice číre so Swarovski Elements Srdce Krystal

Náramok číry so Swarovski Elements Srdce Krystal

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Bliss NCMIX2808C…

Náhrdelník číry sa Swarovski Elements Amour NCC28086C…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Cuori N280862C…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Heart N28086C…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biele srdce …

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Heart N2808C…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…
Príslušenstvo 10

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Bliss NCMIX2808C…

Náhrdelník číry sa Swarovski Elements Amour NCC28086C…

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski biely…

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski biely…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…

Náhrdelník so Swarovski Elements mačka Krystal






