Dámske ružové hodinky GLIMMER so Swarovski Elements ZT30FR
Jemné dámske hodinky zdobené kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-ZT30FR X
Dopravu máte zadarmo
Vďaka jemnej páske z mikrovlákna sa hodinky prispôsobia každej veľkosti. Minerálne sklo hodiniek je odolné proti poškriabaniu. Hodinky majú Quartzový strojček a spĺňajú nielen funkciu hodiniek, ale zároveň sú prekrásnym moderným doplnkom. Hodinky nie sú vodotesné.
Jednoduchý štýl a elegantná línia v kombinácii so strieborným kovom pôsobí naozaj luxusným dojmom.
Tieto výnimočné módne hodinky vykladané kryštálmi Swarovski Elements sú vhodné ako pre zvláštne príležitosti, tak aj pre bežné nosenie.
| Typ produktu | Hodinky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Oceľ |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka | 18,5 cm |
| Priemer (rozmer) puzdra | 29 mm |
| Priemer (rozmer) ciferníku | 21 mm |
| Šírka remienka | 10 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Náušnice so Swarovski Elements tmavo ružová vlnka…
Kód: vs-61400936f
Skladom
18 €

Strieborné náušnice so Swarovski Elements srdce Rose
Kód: vs-92401322RO
Skladom
58,10 €

Strieborné náušnice kôstky so Swarovski kryštálmi…
Kód: 7250
Nie je skladom
45,50 €

Strieborný prívesok so Swarovski kryštálom ružový 3426…
Kód: 7247
Do 2 dní
32,70 €

Náušnice ružové Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212F XX
Skladom
53,70 €
65,60 €

Náhrdelník so Swarovski Elements Double Teardrop Gold…
Kód: vs-NCG323061001FVM XX
Skladom
94,30 €

Strieborné náušnice pecka so Swarovski kryštálmi…
Kód: 91124
Do 2 dní
22,90 €
-30%
Výpredaj

Náhrdelník ružový so Swarovski Elements NHTEXC5FR…
Kód: vs-NHTEXC5FR
Skladom
86,10 €
122,70 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Náramek Stardust propletený s křišťály růžový
Kód: vs-SLXC150růžový
Skladom
8,20 €
12,30 €

Náramok ružový sa Swarovski Elements Soul BS280810F…
Kód: vs-BS280810F
Skladom
65,60 €
77,90 €

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 96
Do 2 dní
29,50 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski tmavo…
Kód: 31859
Skladom
15,50 €

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.12 fuchsia
Skladom
41 €
61,50 €

Prsteň sa Swarovski Elements ružová kvetinka Fuchsia
Kód: vs-P4744FC XX
Skladom
58,60 €
65,20 €
-7%
Viac farieb

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Fuchsia 8 mm
Kód: vs-11539436 fuchsia XX
Skladom
57 €
61,10 €





