Dámske hodinky so Swarovski Elements Centella modré ZN40SASA
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
100 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Luxusné náramkové hodinky s krištáľmi Swarovski Elements v modrej farbe. viac
Kód produktu: vs-ZN40SASA
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty




Elegantné dámske hodinky z kolekcie Centella, vytvorené pre ženy, ktoré milujú kombináciu modrej a striebornej. Hodinky majú kvalitný opasok z mikrovlákna. Minerálne sklo je odolné proti poškriabaniu.
Tieto elegantné, ženské a moderné hodinky dodajú vášmu vzhľadu svieži a luxusný nádych.
Doprajte si doplnok, ktorý Vaše okolie rozhodne nenechá bez povšimnutia.
Hodinky nie sú vodotesné.
| Typ produktu | Hodinky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Mikrovlákno, Oceľ, Sklo, Mosadz |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 19 cm |
| Priemer (rozmer) puzdra | 39 mm |
| Priemer (rozmer) ciferníku | 27 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (11)











Súvisiace produkty 11

Súprava so Swarovski Elements vlnka modrá Sapphire
Kód: vs-61000936saph
Skladom
61,50 €

Súprava sa Swarovski Elements vlnka modrá Light…
Kód: vs-61000936ltsap
Skladom
61,50 €

Náušnice modré Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SA
Skladom
43,80 €

Náušnice modré sa Swarovski Elements Classy KWMESH4AQ…
Kód: KWMESH4AQ
Na objednávku do 20 dní
98 €

Náušnice modré Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212SA
Skladom
53,70 €
65,60 €
-23%
Výpredaj

Náhrdelník Rivoli so Swarovski Elements Candito NC1122…
Kód: vs-NC112212SA XX
Skladom
53,70 €
69,30 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212SA…
Kód: vs-KW112212SA
Skladom
53,70 €

Náramok modrý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47SA…
Kód: vs-B1122SS47SA
Skladom
53,70 €
-3%
Viac farieb

Náhrdelník modrý Rivoli sa Swarovski Elements Candy N1…
Kód: vs-N112212SA X
Skladom
63,50 €
65,20 €

Náhrdelník sa Swarovski Elements kvetinka Modrý
Kód: vs-32R8
Skladom
32,80 €
69,30 €

Sada šperkov so zirkónom náušnice a prívesok modrej…
Kód: 19029
Skladom
160 €
188,70 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Strieborné náušnice kruhy so syntetickým opálom modré …
Kód: 6576
Do 2 dní
52,70 €

Strieborný náhrdelník so syntetickým opálom modrý…
Kód: 3954
Do 2 dní
62,30 €

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 039422
Do 2 dní
60,60 €

Sada šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 39519
Do 2 dní
72,10 €

Náušnice modré sa Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…
Kód: vs-KR1122SS29S
Skladom
36,50 €









