VÝPREDAJ ŠPERKOV - zľavy až 80%🌸

Firma Swarovski, popredný svetový výrobca brúseného krištáľu, bola založená roku 1895 Danielom Swarovski vo Wattens v Rakúsku. Daniel Swarovski pochádzal z rodiny starých brusičov skla a bol pôvodom Čech.

Firma Swarovski dodnes vyrába šperky, darčekové predmety, figúrky, krištáľové komponenty (z ktorých sú vyrábané naše šperky), ďalekohľady a podobne.

Šperky Image

Šperky kolekcie Image sú vyrobené zo Swarovski komponentu v súlade s aktuálnymi módnymi trendmi.

Swarovski komponentov sú rôzne vytvarované brúsené krištáľmi (krištáľové kocky, obdĺžniky, slzy, štvorce atď.) Z ktorých sa ďalej vyrába rôzne módne klenoty - náušnice, náhrdelníky, náramky a súpravy šperkov. Swarovski komponentov sú celosvetovým symbolom skvelej remeselnej zručnosti.

Punc labute

Naše náušnice, náhrdelníky, náramky a súpravy šperkov nie sú označené Swarovského labutí a to z dôvodu, že neboli vyrobené priamo šperkári firmy Swarovski. Sú ale ozdobené kryštálmi krištáľu Swarovski komponentov.

Ako spoznať ŠPERKY S ORIGINÁL KOMPONENTY SWAROVSKI KRYŠTÁLY?

Popravde ťažko. Predovšetkým je potrebné rozdeliť šperky na tie, ktoré sú vyrábané priamo spoločnosťou Swarovski, a tie, ktoré vyrába nejaká iná šperkárska firma a používa iba komponentmi Swarovski Crystallized TM. Ďalším variantom je potom šperkárska firma, ktorá používa komponenty od inej spoločnosti ako Swarovski.

Originálne šperky od firmy Swarovski spoznáte podľa vyrazené labute - loga firmy Swarovski. Takéto šperky zakúpite len vo firemných predajniach, čomu zodpovedá aj ich cena.

Pokiaľ chcete krásne a kvalitné krištáľové šperky a nechcete za ne platiť vysokú čiastku, je tu ďalšia možnosť.

Klenotnícke firmy, ktoré majú certifikát od spoločnosti Swarovski tiež vyrábajú šperky, ktoré obsahujú originálne Swarovski komponenty, ale sú za podstatne nižšie ceny ako originálne Swarovski šperky.

Pre laika je ťažké spoznať, či sa jedná o originálne Swarovski kryštálmi, a preto každá firma, ktorá má zmluvu so spoločnosťou Swarovski, dáva k svojim výrobkom certifikát s hologramom dokazujúce pravosť kryštálov. Pri nákupe šperkov, a je jedno či v kamennej predajni alebo na internete, žiadajte teda od predajcu certifikát dokazujúci pravosť komponentov.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

NastaveníNesouhlasímSouhlasím