Valentínske darčeky za výhodné ceny! ❤️

V našej kolekcii nájdete šperky, ktoré sú vyrobené z bižutérnych zliatin, striebra, zlata a sú galvanicky pokovované drahými kovmi - rhodiom.

Bižutéria je krehká - pri neopatrnom zaobchádzaní sa môže poškodiť alebo rozbiť, preto ju chráňte pred kontaktom s tvrdými predmetmi, najmä to platí u prsteňov a náramkov.

Šperky skladajte pred kúpaním, sprchovaním, umývaním riadu a ďalšími podobnými činnosťami, pri ktorých by šperky mohli prísť do styku s vodou. Mohlo by dôjsť k nevratnému poškodeniu jednotlivých dielov.

Šperky si skladajte aj pred spaním, pred športovanie alebo inej fyzickej námahe. Tým tiež zabránite mechanickému či povrchovému poškodeniu výrobku.

Vyvarujte sa kontaktu s chemickými prostriedkami. Opatrne s pôsobením niektorých parfumov, krémov, morskej vody, chlóru a iných chemikálií môže dôjsť k poškodeniu povrchovej úpravy.

Nepoužívajte bižutériu v prostredí s výskytom síry a jódu (kúpele, minerálne pramene a podobne).

Životnosť šperkov a bižutérie predĺžite, keď ju budete uchovávať v krabičke alebo sáčku, najlepšie oddelene od ostatných šperkov.

U niektorých osôb s veľmi agresívnym potom, u osôb chorých alebo osôb, ktoré používajú agresívne lieky, môže dôjsť k narušeniu a zmene vzhľadu povrchu kovových dielov.

Odporúčame šperky pravidelne čistiť. Ideálne je jemná čistiaca tkanina, tekuté roztoky alebo krémy určené pre čistenie
Pozor! Na čistenie rhodiovaných výrobkov tieto abrazívne materiály nepoužívajte. Odporúčame len mäkkú handričku namočenú vo vlažnej (nie horúcej) vode s prídavkom saponátu, opláchnuť a vysušiť.

V prípade väčšieho znečistenia je lepšie túto prácu zveriť odborníkom.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

NastaveníNesouhlasímSouhlasím